Cam Tablo Sanatı

TEMPERLİ CAM DUVAR SANATI – Cam tablolar, sanatın modernizm ile buluşmasını sergiliyor. Siz de yaşadığınız alanlarda sanat esintilerini hissetmek için cam tablolarımıza göz atmalısınız.Tüm cam duvar tabloları tasarımcılarımız tarafından oluşturulan benzersiz ürünlerdir. Bu başyapıtlarda, birçok farklı rengin tonlarının bir araya gelerek çarpıcı bir boyut oluşturduğunu görebilirsiniz. Camın kenarları etkileyici bir 3B efekti verir. Bu cam duvar sanatı, canlı renklere ve kaliteye olan sevginizi gösterme şansı sunar. Cam duvar resmi, sanatı sevenler için yeni bir sansasyon haline gelmiştir.

ÜRÜN TEKNİKLERİ – Dijital süper yüksek çözünürlüklü baskı resmi ile ultra beyaz temperli camın arka yüzüne basılmıştır. 4 mm temperli cam, sertleştirilmiş ve darbeye dayanıklıdır. Canlı renkler, doğal ve şaheser hissi yaratır, size sürükleyici bir deneyim sunar. Su geçirmez, renk solmasına dayanıklıdır ve kolay temizlenir. Cam baskı, yüksek çözünürlüklü kalitesi sayesinde size mükemmel renk kombinasyonları sunar. Bu resim türü zamanla özelliğini kaybetmez ve size güzel görünümü verir. Cam boya baskısı, parlak renklerle oluşuyor, çünkü dünyanın en iyi UV baskı makinesini kullanıyoruz. İstediğiniz sanat eserini, herhangi bir kesik veya yaralanmayı önlemek için yuvarlak kenarlı 4 mm birinci sınıf temperli cama basıyoruz. Üstelik bu cam, normal cama göre 10 kat daha fazla kırılmazlık özelliği taşır.

KORUMA VE KURULUM – Böylesine büyük bir renkli cam sanatı, yüksek mukavemetli Strafor ve koruyucu köşeli karton kutuda teslim edilirken zarar görmez. Kurulum için önceden kurulmuş çelik askılarla birlikte gelir. Bu duvar sanatı herhangi bir duvara asılabilir. Bu cam dekorda, kolay asılması için cama monte edilmiş ve duvarınıza asılmaya hazır bir ekipman vardır.

HEDİYE VE MÜKEMMEL DEKORASYON – Akrabalarınız ve arkadaşlarınız için mükemmel bir Noel, Yeni Yıl, Şükran Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Doğum Günü Hediyesi olmaya adaydır. Oturma odanızın merkezi, yatak odanız, yemek alanınız, ofisiniz, oteliniz, barınız vb. İçin harika bir dekorasyon ürünüdür.

% 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ ALIN – Rubiga tarafından oluşturulmuştur. Hologramlı orijinal üründür. Ücretsiz kargo. Nakliye için güvenle paketlenir. İşleme / üretim için 1-3 gün. Tüm Türkiye’ye kargo.

 

Fotoğraftaki ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Menü