Zaman, tasarım, sanat, dekor!

Zamanı ölçmek için kullanılan araçları, yaşam alanlarınızda sanatla buluşturuyoruz. Modern dekorasyon ürünlerini, zamanın en şık hali olarak sizlere sunuyoruz.

Modern, göz alıcı ve şık bir sanat eseri olan bu duvar dekorları oturma odanızda, yatak odanızda, yemek odanızda, mutfağınızda, koridorunuzda, ofisinizde ve tüm evinizde etkileyici görünecektir. Şaşırtıcı derecede zarif bir görünüme sahip, üstün kaliteli ev dekorumuzla sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeye sebep olun. Yıl dönümleri, düğünler, yeni eve taşınma partisi veya herhangi bir durum için mükemmel, unutulmaz bir hediye olacaktırlar.

Bu metal duvar saatleri yalnızca bir alkalin pille çalışır. Sessiz mekanizması ile sessiz bir şekilde çalışır. Bu metal saat tasarımı, kullanıldığı tüm alanlara şık bir hava katar. Çivi ile gizli askı aparatından kolayca asılabilir. Metal duvar saati gölge efekti verir. Montaj gerektirmez. Duvar saatleri kaliteli elektrostatik toz boyalı 1,5 mm metal ve dokulu siyah renklidir. Temizlemek için kuru veya nemli bir bezle silebilirsiniz.

-Orijinal ürünümüz güvenli bir şekilde paketlenmiş ve hologram ile işaretlenmiştir. Taşıma ve hediye için uygundur ve hediye için not ekleyebilirsiniz. Bütün Türkiye’ ye ekspres ve ücretsiz gönderim sağlıyoruz!  (max. 1-2 gün)

Yanda ki ürün world clock metal duvar saatidir. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

 

Menü